Unikátní 5ti letá záruka na radiátorové hlavice, ventily a šroubení a produkty z řady Smart heating

Záruka 5 let Společnost Danfoss s.r.o. představuje unikátní rozšířenou záruku 5 let, případně 10 let na vybrané produkty. Kvalita produktů značky Danfoss je léty a zákazníky oveřená a ve spolehlivost našich produktů věříme natolik, že je nyní můžete zakoupit s rozšířenou zárukou 5 let, případně 10 let.

- 28. ledna 2019 Podle Danfoss

Společnost Danfoss s.r.o. představuje unikátní rozšířenou záruku 5 let na termostatické radiátorové hlavice, ventily a šroubení a produkty z řady Smart heating. Záruka je poskytována koncovému uživateli na tyto produkty Danfoss v případě, že montáž byla provedena odborným instalatérem. 

Koncový uživatel má navíc možnost získat na vybrané produkty záruku na systém v délce 10 let. Záruku v délce 10 let je možné získat na radiátorovou termostatickou hlavici instalovanou v kombinaci s ventilovým tělesem. 

Záruka platí pro produkty zakoupené po 1. lednu 2019, přičemž produkty musí být zakoupené a následně nainstalované odborným instalatérem. Záruka nabude platnosti pouze s fakturou instalatéra s jasnou specifikací produktů a montáže.

Přesný seznam produktů, na které se záruka vztahuje a podmínky uplatnění záruky naleznete v dokumentu níže. 

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace