Danfoss Eco™ - with Bluetooth technology®

Obr_Eco_cerny 700x350

 Nová termostatická hlavice Danfoss Eco™ - with Bluetooth technology® již v prodeji!

- 31. ledna 2018 Podle Danfoss

Danfoss Eco™- with Bluetooth technology® poskytuje snadnou cestu k inteligentnímu vytápění – jedná se o autonomní programovatelnou termostatickou hlavici, kterou lze jednoduše naprogramovat pomocí uživatelsky příjemné aplikace Danfoss Eco™ v chytrém telefonu prostřednictvím Bluetooth technologie. 

Aplikaci Danfoss Eco™ si snadno zdarma stáhnete a vyzkoušíte v režimu demo. Nová a zdokonalená termostatická hlavice Danfoss Eco™ - with Bluetooth technology® nabízí nadčasový a elegantní design. Integrovaný displej, který lze otočit o 180 stupňů, umožňuje snadno odečítat údaje na displeji z libovolného úhlu. A pokud dáte přednost ručnímu nastavení hlavice Danfoss Eco™ - with Bluetooth technology®, můžete nastavit teplotu pomocí otočného těla hlavice. 

Hlavice je kromě možnosti naprogramování na požadovanou teplotu v daných časových úsecích opatřena řadou sofistikovaných funkcí jako je např. funkce otevřeného okna, adaptivní regulace, přesná regulace teploty, dětská pojistka apod.. Veškeré tyto funkce zajišťují významné úspory energií za vytápění. 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace