Danfoss Link™ získal první cenu "Best of SHK Award 2017"

© Schuchrat Kurbanov Na veletrhu ISH 2017 ve Frankfurtu již po sedmé vyhlašoval časopis SI – nejznámější německý odborný časopis pro profesionály z oblasti instalatérství, vytápění a klimatizace cenu Best of SHK Awards. Danfoss Link získal první místo v kategorii Vytápění.

- 25. května 2017 Podle DANFOSS HEATNG

Čtenáři čtyř kategorií, marketingu, vytápění, sanity a klimatizace, vybírali společně vítěze z dané oblasti. Důraz byl kladen na nejlepší nápady, koncepce, kampaně a inovace výrobků. Zvláštní pozornost při výběru toho nejlepšího byla zaměřena jak na efektivnost a rentabilitu, tak i na technické inovace nebo výjimečný design.

Danfoss se účastnil a s inteligentním bezdrátovým systémem regulace vytápění Danfoss Link ™ vyhrál první místo v kategorii Vytápění. Po dvouměsíčním hlasování čtenářů časopisu SI byl Danfoss vybrán jako nejlepší z 20 soutěžících. Na druhém místě se umístil systém Kermi (x-optimized) a třetí Brötje (EcoBerg Plus WBG-M EVO).

Vítězové se účastnili slavnostního předání cen, které se konalo během gala večera při příležitosti ISH 2017 a cenu za společnost Danfoss převzala Monika Nordmann, regionální marketingová ředitelka.


 Na obrázku: Moderátoři: Angelika Demmerschmidt, Alexander Holzmann, Si Editor and Managing Editor AT-Fachverlag, Monika Nordmann, Regional Director Marketing CER Danfoss, and Chief Editor Si Maximilian Döller. 

 

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace