Vyzkoušejte nový výpočtový program Danfoss CO2 pro Kulové kohouty

700x350_Icon_Ball_valves_app Použitím výpočtového programu Danfoss pro Kulové kohouty přesvědčíte svého zákazníka o úsporách energie a snížení emisí CO2, o provozních nákladech a o čase návratnosti investic u kulových kohoutů. 

- 30. června 2017 Podle Danfoss

Nyní můžete vypočítat výhody různých kulových kohoutů a prezentovat je zákazníkovi - rychle, jednoduše a účinně. Vyzkoušejte nový výpočtový program Danfoss CO2 pro Kulové kohouty a ukažte svému zákazníkovi správné řešení - a alternativy. 

Kulové kohouty Danfoss JIP™ jsou už dlouho lídrem na trhu, pokud jde o úsporu energie a snížení emisí CO2.

Samotný kulový kohout nemá podstatný vliv na tlakovou ztrátu v systému. Avšak při velkém počtu kulových kohoutů v neustále se rozvíjejících energetických systémech, je pokles tlaku na každý kulový kohout důležitý s ohledem na úsporu energie.

Abychom vám pomohli odhadnout a kvantifikovat výhody použití Kulových kohoutů Danfoss JIP™, vyvinuli jsme výpočtový program Danfoss CO2 pro kulové kohouty. Pouze pomocí několika parametrů můžete vypočítat úsporu energie a snížení emisí CO2, provozní náklady a čas návratnosti investic.

Výpočtový program pro Kulové kohouty poskytuje přesný výpočet, založený na aplikaci v praxi. Poskytuje též podrobnější informace a přístup k výrobní dokumentaci.

 

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace